Külastusi: 161180

Copyright © Echo Design OÜ, 2013

'Cut out the middleman', nagu siiami kolmikute kohta öeldakse. Ehk maakeeli 'maksa selle eest, mida saad, ja maksa neile, kes töö ära teevad, mitte ametnike ja vahendajate meeskonnale, kes ju ka kõik süüa tahavad.'

Värskete ideede jaoks ei ole hädasti vaja ei sekretäri ega kontoripinda, tarvis on lihtsalt korraks maha istuda ja asjad läbi mõelda. Lihtsad mõtted aga tuleb teoks teha lihtsalt, sest keeruliseks ajavad asjad tavaliselt inimesed ise.

Punker asub 1.3 km kaugusel lähimast keskpingejaamast ja seal puudub tavapärane elektriühendus. Seetõttu käitavad Punkri arvuteid päikesepaneelid. Pimedal ajal, paraku, generaatorid.

Keskkonnasõbralikkus ja tulevikku vaatamine on veel ühed põhjused Punkriga suhtlemiseks. Kui bensiin maailmast lõpeb, siis Punker töötab edasi. Suviti.

Aja jookul oleme õppinud peamiselt kaht asja. Esiteks: kliendil ei ole alati õigus, ent disaineri kohus on teda veenda, milline on parim lahedus. Ja teiseks: kliendil on alati õigus kui ta ütleb, et teatud lahendus talle ei sobi. Seega ei küsi me sentigi töö eest, millega klient rahul ei ole.

Copyright © Echo Design OÜ, 2013

On olemas kolme sorti projekte. Esimeste puhul on määravaks kvaliteet, teiste puhul aeg ja kolmandate puhul hind. Peab oskama neid õigesti kombineerida.

Ervin Bernhardt

projektijuht, disainer ja progeja

Üle 20-aastase kogemusega kujundaja, peamiselt trükinduse alal. Viimastel aastatel tugevasti kreenis progemise ja veebiarenduse poole.

Kristiina Bernhardt

tõlkija ja keelesiluja

Tegeleb Tallinna Ülikoolis hoopis põhjapanevamate asjadega, ent vaatab selle kõrvalt üle kõik Punkrist väljuvad tekstid ning genereerib häid ja värskeid mõtteid.

4-8 disainerit

Sõltuvalt hooajast ja koormusest

Elukutselised disainerid teevad täistööaja kõrvalt seda, mis süda kutsub. Ainult kunde ise saab teada, kellega tegemist: juhuks, kui järgmise projekti teostajaks soovitakse just nimelt teda.

Copyright © Echo Design OÜ, 2013

Teeme peamiselt üsna spetsiifilist lähenemist nõudvaid programmeerimisprojekte (PHP, SQL, JS, HTML5 jne).
Lisaks kõike, mis vähegi seondub trükindusega (voldikuid, reklaame, ajakirju, raamatuid, visiitkaarte jms), vajadusel veebi (kodulehti ja e-kaarte ja piltidega e-kirju), tõlkeid (eesti-inglise-vene-soome-prantsuse-hispaania, maakeele suunas).

Copyright © Echo Design OÜ, 2013

Iga töö hinna peamine kujundaja on sellele kulunud aeg. Seega tasuks enne disaineri palkamist omaenda kokkuhoiu huvides varuda paar minutit aega, et selgitada enese jaoks välja oma eesmärgid, firma jaoks soovitud kuvand, sihtgrupid ja erisoovid.
Disaini eest küsime Punkris 24€ tunnis, progemise eest 40€. Lihtsam logo valmib paari tunniga (v.a mõtlemisele kuluv aeg, mille eest me tasu ei küsi), täiesti toimiv ja ilma kiiksuta veebileht koos sisuhaldusvahenditega kuni 10 tunniga, ja kõik nende vahele jääv mahub üldjuhul sinna vahele. Näitlikustamiseks mõned tüüplahendused:

Lätakas

30-60€

Lätaka eest saab 3 lihtsamat logovarianti, millest kunde poolt väljavalitu läbib täiendava iluduskuuri ja mis väljutatakse talle lõplikus variandis neljal erineval moel (JPG, PNG, GIF ja EPS). Tähelepanu: 'lätakas' võib kunde soovide tulemusel areneda 'komplitseeritud lätakaks', seda siiski mitte ilma ette hoiatamata.

Kätte saab 3-5 tööpäeva jooksul.

Komplitseeritud lätakas

60-250€

Mõni logo lihtsalt vajab rohkem tööd. Lihtne võib olla ilus, aga see ei pruugi alati olla parim. Siis tuleb teha 3 varianti, siis nende töötlusi, seejärel nende viimistlusi ja lõpuks veel järeltöötlusi. See võib olla aeganõudev. Oma kunded hoiame aja ja kulu asjus pidevalt kursis. Ja mõni asi saab lihtsalt nii südamelähedaseks, et tonti selle tasuga..

Kätte saab 7-10 tööpäeva jooksul.

Visitka, blankett ja veel üks asi

20-50€

Logost üksi on vähe tolku. Ja kui ka logo ei ole, siis visitkad jms saab ka muud moodi.
Veel ühe asja saab kunde ise omatahtsi valida.

Kätte saab 3-5 tööpäeva jooksul.

Ilma kiiksuta veebileht

150-250€

Eks veebilehti saa ilma rahata ka, aga mugavalt hallatavaid veebilehti päris muidu eest on raske leida. Teeme kõik valmis ja seletame ära kui vaja. Asi peab olema lihtne, ja vajaduste arenedes arengusuutlik.

Kätte saab 10-20 tööpäeva jooksul.

Kiiksuga veebileht

350-n×100€

Igasugu vidinaid saab veebilehtedele juurde nikerdada, et need isikupärasemad välja näeksid. Lihtsama slaidiprogrammi teeme paari tunniga paarikümne euro eest, pisemat sorti blogi poolesajaga, asustamata maadele tungivad trikid aga võivad kalliks minna. Rääkigem läbi.

Kättesaamine sõltub asjaoludest.

Copyright © Echo Design OÜ, 2013

Etiam Tristique Consectetu

Etiam enim lacus, ornare et tempor et, rhoncus rhoncus sem. Cras in velit ante, eget pellentesque sem. Duis tincidunt erat quam. Etiam placerat sapien. Fusce sed est orci, vel condimentum felis. Phasellus et enim sed est dictum luctus a in nibh. In metus dolor, interdum eget consectetur vel, ornare sodales felis.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Duis tincidunt erat quam. Etiam placerat sapien elit. Pellentesque egestas ornare sagittis. Sed augue lorem, dignissim eget bibendum vitae, scelerisque eget justo.

Comments

Mike Example, 03.11.2012, 10:45

ChiefNullam interdum accumsan diam, dictum tempor nisl pretium. Etiam nulla velit, tempor vitae dolor eget, aliquam posuere nulla. Morbi vestibulum dui ut orci commodo, ut ornare dui mattis.

Mike Example, 03.11.2012, 10:50

ChiefNullam interdum accumsan diam, dictum tempor nisl pretium. Etiam nulla velit, tempor vitae dolor eget, aliquam posuere nulla. Morbi vestibulum dui ut orci commodo, ut ornare dui mattis.

Mike Example, 03.11.2012, 10:55

ChiefNullam interdum accumsan diam, dictum tempor nisl pretium. Etiam nulla velit, tempor vitae dolor eget, aliquam posuere nulla. Morbi vestibulum dui ut orci commodo, ut ornare dui mattis. Maecenas quis diam vehicula, consequat purus in, molestie lorem. Donec in pharetra ante. Pellentesque faucibus ligula neque.

Mike Example, 03.11.2012, 10:59

ChiefNullam interdum accumsan diam, dictum tempor nisl pretium. Etiam nulla velit, tempor vitae dolor eget, aliquam posuere nulla. Morbi vestibulum dui ut orci commodo, ut ornare dui mattis.

Leave a Reply

Copyright © Echo Design OÜ, 2013